Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #519: Proč mi protějšek nenapíše, když mu psaní chybí

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #519: Proč mi protějšek nenapíše, když mu psaní chybí

Obrázek epizody Řešidlo #519: Proč mi protějšek nenapíše, když mu psaní chybí

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

15 min

Dnešní téma:“Petře, dáváte mi naději. Býval jsem plný pochybností, ale po ročním sebevzdělávání prostřednictvím Vašeho magazínu FC se cítím sebevědomější, a myslím, že tak i jednám. Jedna věc mi ale nejde do hlavy. Mám teď krátce přítelkyni, i když se zdráhám jí ,přítelkyně' říkat. Chová se totiž zvláštně. Napíše třeba, jestli nechci na koncert nebo do kina. Odepíšu ano, ale ona už nereaguje. Ani telefon mi nevezme. Nebo i několik dní nenapíše. A když napíšu já, i několik dní neodpoví. Bál jsem se, že to bude nějaká lehká holka, pět kluků na každém prstu a neví, se kterým randit dřív. Ale pak jsem kontaktoval její kamarádku, která mi řekla, že pořád sedí u telefonu a čeká, až ji napíšu. Máte pro to vysvětlení?”

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.