Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Řešidlo #518: Proč nám milující lidé při rozchodu říkají nepravdy

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #518: Proč nám milující lidé při rozchodu říkají nepravdy

Obrázek epizody Řešidlo #518: Proč nám milující lidé při rozchodu říkají nepravdy

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

16 min

Dnešní téma: “Petře, nebýt Vaší knihy Sami, už bych nežila. Pomohla mi přijmout samotu, ale s faktem rozchodu se pořád ještě vyrovnávám. Partner se kvůli mě rozvedl. Říkal, a nejspíš to byla pravda, že měl doma peklo a manipulátorku. Jeho bývalá žena mu ovšem ze života udělala peklo i po rozchodu. Hlavně když se dozvěděla, že si adoptoval mé dítě a že spolu čekáme další. Několikrát si na něj počkala v práci a pak začala změna. Partner stále častěji mlčel, pak mi řekl, že se neumí rozhodnout, zda být s námi, nebo se vrátit k ní, a nakonec od nás odešel, ale ne hezky. Všechno hodil na mě, že já jsem ho rozvedla, že já jsem ta zlá, že naše děti ve skutečnosti nenávidí a že svou bývalou ženu miluje. Nemohu tomu věřit, protože byl tak skvělý, mám ho takhle zafixovaného, ale teď na něj mám vzpomínat jako na mizeru?”

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.