Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #514: Z ideálního v nesnesitelného. Proč se partner tolik změnil?

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #514: Z ideálního v nesnesitelného. Proč se partner tolik změnil?

Obrázek epizody Řešidlo #514: Z ideálního v nesnesitelného. Proč se partner tolik změnil?

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

14 min

Dnešní téma:“Petře, když jsem potkala svého partnera, byl aktivní jako já. Výlety, motorky, turistika. Byli jsme tak šťastní. Pak se do našeho sousedství přistěhoval člověk, který mého přítele změnil. Sotva přijdou z práce, slezou se jako švábi na pivo a domů přichází partner ožralý, agresivní, v lepším případě pro něj neexistuji. Skončil ten společný život, který nás oba dělal šťastnými. Jak to, že je to mému partnerovi jedno? Jak to, že tak citlivý člověk najednou nevidí moje slzy? Jak to, že mi klidně, s alkoholem v žíle, řekne: Jestli se Ti to nelíbí, vypadni?”

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.