Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Řešidlo #512: Jedna naděje po zradě blízkého člověka

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #512: Jedna naděje po zradě blízkého člověka

Obrázek epizody Řešidlo #512: Jedna naděje po zradě blízkého člověka

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

12 min

Dnešní téma: “Petře, poslouchala jsem Vaše nedělní živé vysílání Jak překonat zradu a běhal mi mráz po zádech, jak přesně jste mluvil, jako byste znal můj příběh. Svěřila jsem nejlepší kamarádce to nejcitlivější, co jsem o sobě mohla říct a co mě tížilo, slíbila mi, že to nikomu neřekne, a přitom to hned vyslepičila všem kolem. Nejde o to, že teď nevěřím jí, ale já se bojím věřit už komukoli, když Vás zradí i nejlepší kamarádka. Jakou naději má člověk, který dnes lituje své důvěry, že příště za svou důvěru znovu draze nezaplatí?”

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.