Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #510: Jak moc dítě rozmazlovat, nebo drilovat

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #510: Jak moc dítě rozmazlovat, nebo drilovat

Obrázek epizody Řešidlo #510: Jak moc dítě rozmazlovat, nebo drilovat

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

14 min

Dnešní téma:“Petře, po rozvodu se střídáme v péči o naše dítě. Ex-manžel má ale jiný přístup k výchově, přesněji vůbec nevychovává. Zatímco já se snažím naše dítě držet od sladkostí a vedu ho k přísnosti, ex-manžel mu ve svém vymezeném čase naopak dopřává všechny sladkosti a vůbec ho rozmazluje. Někdy mě napadne: Co by z našeho dítěte vyrostlo, kdyby se mně něco stalo? Je dítě schopné si v budoucnu rozumně vybrat mezi zdravými návyky, kterým ho učím já, a nezdravými, kterým ho učí jeho otec, nebo mám důvod se bát, co z našeho dítěte vlastně vyroste?”

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.