Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Řešidlo #451: Proč litujeme, když nás opustí nevděčný člověk

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #451: Proč litujeme, když nás opustí nevděčný člověk

Obrázek epizody Řešidlo #451: Proč litujeme, když nás opustí nevděčný člověk

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

12 min

Dnešní téma: „Petře, osud chtěl, aby se mojí mamince, která mě vždycky psychicky týrala a nakonec mě i uvrhla do dluhů, zhoršil zdravotní stav natolik, že jsem se o ni musela začít starat. Nezačala být vděčná, dál mi nadávala, prostě zůstala taková, jakou jsem ji odmalička znala. Přišla jsem o partnera, protože ten nemohl přijmout, že jsem každý den po práci zrovna u ní až dlouho do noci, a nyní jsem přišla i o ni. Zemřela. Vím, co mi napíšete – že to pro mě přece není žádná ztráta přijít o nevděčného člověka. Ale proč mám tedy slzy v očích a je mi tolik líto, že už tu není, když mi nic jiného než bolest nedokázala připravit? Jsem divná? Opravdu bych se měla léčit, jak mi dnes napsal bývalý partner?“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.