Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Řešidlo #426: Proč v lásce couvá ten, komu nechceme ublížit

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #426: Proč v lásce couvá ten, komu nechceme ublížit

Obrázek epizody Řešidlo #426: Proč v lásce couvá ten, komu nechceme ublížit

Poslechněte si podcast

26. 11. 2021

13 min

Dnešní téma: „Petře, po špatném vztahu jsem potkal ženu, se kterou jsem prožil krásné chvíle. Od začátku jsem k ní cítil silné pouto a myslím, že i ona ke mně. Bohužel po nádherném začátku ona všechno utnula. Náhle a bez vysvětlení. Vše, co jsem o ní věděl, bylo to, že jí v minulosti pár mužů ublížilo. Pochopil bych, kdyby ucukla poté, co bych jí sám nějakým špatným činem připomněl její minulost, jak o tom často píšete. Ale nic takového se nestalo. Tak proč mi přesto od té doby už odmítá dát jakoukoli šanci?“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.