Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #396: Proč čím déle jsem sám, tím méně stojím o vztah

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #396: Proč čím déle jsem sám, tím méně stojím o vztah

Obrázek epizody Řešidlo #396: Proč čím déle jsem sám, tím méně stojím o vztah

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

16 min

Dnešní téma:„Petře, prožil jsem několik těžkých vztahových zklamání. Byl jsem hodně dole. Pak jsem četl Váš Speciál DESET o nejtěžších momentech Vašeho života. Naučil jste mě obecně změnit život. Býval jsem vůbec z lidí, z práce, ze vztahů hodně vystresovaný. Začal jsem meditovat, chodit do lesa, čistit se. Pomáhá mi to v té chvíli. Zklidním se, osvěžím. Ale návrat do města, mezi lidi, je pak pro mě o to těžší. Dělám něco špatně? Pokud ne, proč tomu tak je? Nemělo by to být naopak, že odpočinkem se člověk stává silnějším?“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.