Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #391: Jak překonat separační úzkost

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #391: Jak překonat separační úzkost

Obrázek epizody Řešidlo #391: Jak překonat separační úzkost

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

17 min

Dnešní téma:„Petře, nedokážu věřit partnerovi. A není to jeho vina. Nevydařilo se mi několik vztahů a zranění z nich si přenáším do přítomnosti. Mám chorobné nutkání partnera kontrolovat, podezírat z nevěry, za každou jeho větou vidět lež. Ale ne nahlas, dusím to v sobě. Přesto mě děsí, co píšete ve svých článcích – že negativní myšlenky nedokážou vytvořit jiné než negativní činy a negativní výsledky, tedy že jednoho dne prostě vybuchnu a přijdu o něj. Že mi řekne, že jsem blázen, že se mnou nebude, a to já nechci. Chci s ním být, ale taky nechci takhle žít. On je skvělý chlap, to jenom já všechno zabíjím svou podezíravostí.“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.