Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #322: Jak naložit s bouřkovým mrakem

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

13 min

„Petře, nad mým příběhem se asi několikrát podivíte, ale snad mu porozumíte. Dětství jsem prožila s maminkou, které jsem byla nejbližším člověkem, ačkoli ona ke mně se tak nechovala. Tatínek jí dost ubližoval, prakticky nebyl doma a já jí do značné míry nahrazovala jeho. Byla jsem jí vrbou, ale taky fackovacím panákem. Objímala mě, ale taky mlátila mě, bez ohledu na to, jestli jsem byla hodná nebo zlobila. Nakonec mě jako patnáctiletou vyhodila z domu. Snažím se s tím smířit, ale nejde mi to i proto, že dodnes má potřebu se do mě trefovat. Napsala na mě smyšlené udání do práce, po kterém mě vyhodili, prý jako nedůvěryhodnou, na kterou si stěžuje i vlastní matka. Podobně jsem přišla i o partnera. Zkoušela jsem s ní vyjít, ale nedaří se to. Proč se tak chová a jak s tím mám naložit?“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.