Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #321: Cyklické odchody aneb Proč člověk opakovaně utíká i se vrací

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

14 min

Dnešní téma: „Petře, mému problému neuvěříte. Máme dvě děti. Každý měsíc je manželka sbalí a odvede ke svým rodičům. Pokaždé říká, že už se mnou nemůže být, že už se nevrátí. Pokaždé ale po čase začne psát, chce si povídat. Vytkla mi už tolik věcí a já je pokaždé opravil. Ale její odchody pokračují. A ve mně začíná ubývat trpělivost. Pokaždé, když se vrátí, říká, že už neodejde. Máme nádherný týden, úplné líbánky. Ale pak jí znovu začne něco vadit. Přitom jsem normální chlap. Vydělávám, postavil jsem dům, miluju ji i děti. Tak co dělám špatně? I její rodiče jí už nadávají. Možná mají vliv na to, že si u nich svůj úmysl rozvést se pokaždé rozmyslí.“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.