Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Řešidlo #256: Proč když spolu konečně můžeme být, tak spolu nejsme

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Osobní rozvoj

Řešidlo #256: Proč když spolu konečně můžeme být, tak spolu nejsme

Obrázek epizody Řešidlo #256: Proč když spolu konečně můžeme být, tak spolu nejsme

Poslechněte si podcast

5. 3. 2021

8 min

Dnešní téma: „Petře, vím, že mi vynadáte, ale v práci jsem se zakoukala do kolegy. Roky jsme po sobě pokukovali. On měl vztah, já taky. Pak jednou ve své kanceláři pustil rádio, vyzval mě k tanci a jediným dotykem přeskočila velká jiskra vášně. Jeho přítelkyně se to dozvěděla, vyhodila ho, já se okamžitě taky rozešla a věřila, že spolu budeme. Ale on mi řekl, že to tam necítí, že se mnou nechce a nikdy nechtěl být v dlouhodobém vztahu. Nechápu to. Mám na něj čekat? Jak je možné, že jsem si byla jistá, že on je ten pravý?“

Popis podcastu

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.