Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #8 Mýty a fakta o parafiliích

Psycholožky v županu

Psycholožky v županu

Mentální zdraví

,

Zdraví

#8 Mýty a fakta o parafiliích

Obrázek epizody #8 Mýty a fakta o parafiliích

Poslechněte si podcast

9. 9. 2021

59 min

O epizodě podcastu

Psycholožky poprvé s hostem! Filip Šinkner je součástí projektu Parafilik v Národním ústavu duševního zdraví (NÚDZ) poskytujícího bezplatnou krizovou, poradenskou i terapeutickou službu osobám s parafílií (starším názvem „sexuální deviací“) či jejich blízkým. S Filipem jsme se bavili o formách parafílie, o jeho zkušenostech z praxe, o mediálním obrazu parafiliků i o tom, proč rozhodně neplatí, že každý parafilik je zároveň sexuálním delikventem. Dozvíte se i Filipův názor na dokument V síti. Více o parafiliích se dozvíte přímo na stránkách parafilik.cz.

Přejeme pohodový poslech!

Psycholožky poprvé s hostem! Filip Šinkner je součástí projektu Parafilik v Národním ústavu duševního zdraví (NÚDZ) poskytujícího bezplatnou krizovou, poradenskou i terapeutickou službu osobám s parafilií (starším názvem „sexuální deviací“) či jejich blízkým. S Filipem jsme se bavili o formách parafilie, o jeho zkušenostech z praxe, o mediálním obrazu parafiliků i o tom, proč rozhodně neplatí, že každý parafilik je zároveň sexuálním delikventem. Dozvíte se i Filipův názor na dokument V síti. Více o parafiliích se dozvíte přímo na stránkách parafilik.cz.

Přejeme pohodový poslech!