Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Meditace O nejistotě

Prostor mezi myšlenkami

alzbetaprotivanska

Osobní rozvoj

Meditace O nejistotě

Obrázek epizody Meditace O nejistotě

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

14 min

O epizodě podcastu

Nejistotu známe úplně všichni. Možná si ji přiznáváme nebo ne, ale pro mnoho z nás se skrývá v pozadí nedůvěry v sebe i ve svět. Zvlášť aktuální stav světa je plný nejistoty. Dá se vůbec zvyknout na to, že často nevíme ani, co bude zítra? Dlouhodobý stres bublající pod povrchem je ten, který nám nejvíc ubližuje. Právě proto je tady dnešní Meditace O nejistotě.

Pojďte si společně se mnou vytvořit každodenní rituál. Chvíli, která bude jen pro vás a bude prostorem k úplnému uvolnění. Díky takovým chvílím si vytvoříte nový kontakt se sebou. Zavnímáte svou niternou pravdu a získáte odvahu se za ni postavit i v životě.

Pusťte si dnešní meditaci a nechte se vést k zázraku, který se skrývá mezi myšlenkami i emocemi. Jestli se vám bude líbit, můžete pokračovat společně se mnou a psycholožkami ze slovenskéorganizace Duše Našekaždé pondělí v podvečer. Připravili jsme pro vásJarní detox pro duši,sérii krátkých rozhovorů a vedených meditací.

Nejistotu známe úplně všichni. Možná si ji přiznáváme nebo ne, ale pro mnoho z nás se skrývá v pozadí nedůvěry v sebe i ve svět. Zvlášť aktuální stav světa je plný nejistoty. Dá se vůbec zvyknout na to, že často nevíme ani, co bude zítra? Dlouhodobý stres bublající pod povrchem je ten, který nám nejvíc ubližuje. Právě proto je tady dnešní Meditace O nejistotě.   Pojďte si společně se mnou vytvořit každodenní rituál. Chvíli, která bude jen pro vás a bude prostorem k úplnému uvolnění. Díky takovým chvílím si vytvoříte nový kontakt se sebou. Zavnímáte svou niternou pravdu a získáte odvahu se za ni postavit i v životě.   Pusťte si dnešní meditaci a nechte se vést k zázraku, který se skrývá mezi myšlenkami i emocemi. Jestli se vám bude líbit, můžete pokračovat společně se mnou a psycholožkami ze slovenské organizace Duše Naše každé pondělí v podvečer. Připravili jsme pro vás Jarní detox pro duši, sérii krátkých rozhovorů a vedených meditací.