Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zálohovat, nebo nezálohovat petky?

Pro a proti

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Zálohovat, nebo nezálohovat petky?

Obrázek epizody Zálohovat, nebo nezálohovat petky?

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Takovou změnu chce zavést Ministerstvo životního prostředí. Podle kritiků ale záměr naruší už fungující třídění odpadů a celý systém násobně prodraží. V Pro a proti budou diskutovat vrchní ředitel sekce ochrany životního prostředí MŽP David Surý a výkonný ředitel České asociace oběhového hospodářství Miloš Kužvart. Moderuje Karolína Koubová.Všechny díly podcastu Pro a proti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Ministerstvo životního prostředí chce zavést zálohované PET láhve a plechovky. Příslušná novela by se během léta měla dostat na vládu. „Záloha je ekonomická páka, která má zabezpečit, že obal neskončí ve škarpě,“ říká v Pro a proti David Surý z Ministerstva životního prostředí. Podle ředitele České asociace oběhového hospodářství Miloše Kužvarta se vydáváme cestou, která bude organizačně složitá, ekologicky škodlivá a finančně náročná.Všechny díly podcastu Pro a proti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.