
Lidé budu přemýšlet, jestli zatopí, nebo si uvaří, obává se dekarbonizace energetiky europoslankyně

Evropská komise chce do roku 2040 postupně přestat vytápět budovy plynem a dalšími fosilními palivy. To má posunout evropské země k naplnění klimatických cílů. „Ačkoliv jde zatím jen o návrh, konečného výsledku se obávám. Z mého pohledu je to zcela nerealistické a velmi se obávám, že pokud to bude schváleno v ještě tvrdší podobě, čekají nás velké problémy,“ bojí se europoslankyně Veronika Vrecionová (ODS). Fyzik Petr Holub ze společnosti Budovy 21 takové obavy nemá.
Popis podcastu
Diskuse se dvěma hosty, kteří hájí opačný názor. Široký záběr témat. Věda, náboženství, kultura či politika. Pro a proti je zdánlivě jednoduchá záležitost.
Všechny díly podcastu Pro a proti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Pro a proti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .