Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Brand vs. performance s Milanem Formánkem

PPC Podcast CZ

Ladislav Vitouš

Byznys

,

Marketing

Brand vs. performance s Milanem Formánkem

Obrázek epizody Brand vs. performance s Milanem Formánkem

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

1 hod 20 min

David a Goliáš, Batman a Joker, Rocky a Creed, performance a brand. Věčný souboj dobra a zla starší než lidstvo samo. A nebo je to jinak? Tomu jsme se podívali na zoubek s jedním největších českých odborníků na marketing - Milanem Formánkem.


Milan pracoval 14 let v Red Bullu a následně vedl kreativní agenturu. Je ve správní radě Czechitas, v porotě Agentury roku, Marketéra roku, Young Lions, Social Impact Award... Za 20 let pomohl 500+ organizacím na straně klienta, agentur i médií. A pak přišel do PPC Podcast CZ, aby rozbil moje představy o marketingu.


Jak najít balanc mezi brandovou a výkonnostní složkou v marketingu? Co dělat, když je PPCčkař jediným "markeťákem" ve firmě? Jak budovat značku se shopping ads? Jak vyhodnocovat brandové metriky a nastartovat svou kreativitu? Nenechte si ujít tuhle výživnou epizodu.


Milana můžete sledovat zde:


https://www.linkedin.com/in/formanek/

https://www.formanek.bio/

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/ladislav-vitous/message