Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S04E03 - Petr Kelemen

Pohledem trenéra

Marek Mixa

Sport

S04E03 - Petr Kelemen

Obrázek epizody S04E03 - Petr Kelemen

Poslechněte si podcast

3. 11. 2022

40 min

Dnešní host je trošku unikátní, protože je to první host, kterého jsem měl tu čest trénovat. Petra Kelemena jsem měl na starosti z pozice repre trenéra, takže rozhovor je možná trošku odlišný od těch minulých, protože se dobře známe. I tak doufám že se Vám bude líbit a v závěru také pochopíte, proč mi tehdejší parta juniorů dala na soustředění dárek k narozeninám takový, jaký mi dala. Byla to poukázka do erotic city.

Ještě než začneme tak bych chtěl poděkovat všem předplatitelům a podporovatelům, díky nimž natáčím podcast a píši články. Aktuálně je všem předplatitelům a výjimečně i těm co mají jen podcasty, dostupný překlad studie o posilování středu těla – prostě core jak je dnes moderní. Startuji tím další obsah na webu pohledemtrenera.cz, kde budou přibývat právě přeložené studie a můj komentář k nim, což je spíše takové praktické shrnutí. Máte tak možnost se dozvědět, co všechno jsem za poslední desetiletí jako trenér přečetl a z čeho všeho čerpám. Ke stažení jsem hodil i manuál pro hokejové rodiče. Před lety mi to překládal kamarád, dnes je to mnohem jednoduší. To jsem totiž nezmínil, pokud se chcete někde inspirovat hokejem, tak jazyk nebude jen angličtině – v tomto případě je to hezký leták ve švédštině.

Popis podcastu

Příběhy o tréninku, rozhovory ale i rady a tipy. Vše pohledem nejen cyklistického trenéra