Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S03E11 - Matěj Nekoranec

Pohledem trenéra

Marek Mixa

Sport

S03E11 - Matěj Nekoranec

Obrázek epizody S03E11 - Matěj Nekoranec

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

42 min

Tento rozhovorový díl zamířil na minové pole triatlonu a myslím, že jsme dokázali prokličkovat a věnovali jsme se skutečně jen sportu a nikoliv dalším věcem. Odstartoval tedy seriál podcastů o triatlonu, oslovil jsem ale i další potenciální hosty z řad trenérů, metodiků i organizačních pracovníků. Jelikož nejsem insider, jak zmiňuji v podcastu, nestavím se na žádnou stranu sporu a jde mi primárně o sport jako takový. Metodiku, trénink, ale i organizační faktory.

V podcastu zaznělo několik témat na něž dávám odkazy:

Instrumentace:

https://medium.com/@matjnekoranec/instrumentace-vs-coaching-aneb-neschopnost-uv%C4%9Bdom%C4%9Bn%C3%AD-si-reality-sou%C4%8Dasn%C3%A9-situace-triatlonu-v-%C4%8Dr-ec012a60d0bc

VO2Max

https://www.pohledemtrenera.cz/proc-neni-vysoke-vo2max-zadny-zazrak/

V celém kontextu pak vyzněla o to silněji přednáška Pietera Timmermanse ( http://cyklokongres.cz/register.html ) letos v únoru, kdy se Pieter zmiňoval právě o koncepčním pojetí sportu, stejně jako Arild Tveiten v podcastu ( https://www.pohledemtrenera.cz/category/podcast/ )

Popis podcastu

Příběhy o tréninku, rozhovory ale i rady a tipy. Vše pohledem nejen cyklistického trenéra