Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#098 Zbav se stresu i nudy za pomocí flow

Poslechněte si podcast

18. 10. 2017

26 min

Abychom dosáhli stavu flow, měli bychom čelit přiměřené výzvě. Když je totiž výzva nízká, nudíme se. Naopak, když je příliš vysoká, dostáváme se do stresu. A to je obvykle ta chvíle, kdy se z činnosti, která nám dosud přinášela radost, stává starost. Jak těmto situacím předcházet prozrazujeme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. [00:32] Soutěž o čtečku Kindle Paperwhite [04:29] Výzva – Flow - Růst [05:38] Jsi ve stresu nebo se nudíš? Přenastav výzvu [09:28] Proč je při flow důležitá výzva? [11:12] Když se radost změní ve starost [17:21] Míříš příliš vysoko? Můžeš zpomalit svůj progres [20:20] Mít progres jako Rocky Balboa [22:10] Otestuj svoji míru výzvy Zúčastni se soutěže o čtečku Kindle PaperWhite. Bližší informace k soutěži najdeš zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.