Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #9_Pavol Čekan: Musíme vytvářet synergie mezi akademickou půdou a podnikatelským vědeckým světem.

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

29 min

Mým hostem je muž, jehož profesionální cesta je více než obdivuhodná. Doktor Pavol Čekan. Přiznám se hned úvodem, že pana Čekana poslední roky intenzivně sleduji a slyšela několik jeho rozhovorů a četla hromadu článků. O to víc jsem vděčná, že mohu být já v pozici tázajícího. Pavol Čekan je slovenský vědec, působící v oblasti molekulární biologie, biochemie a molekulární onkologie. Studoval na Islandu, působil v New Yorku, a přece se, po 20-ti letech, vrátil na Slovensko a stal se jedním ze zakladatelů vědecké společnosti MultiplexDX. Na Slovensku se stal známým hlavně v souvislosti s pandemií Covid 19, jako výrobce testů, které se používají v celém světě, ale jednou z hlavních oblastí, které se věnuje je diagnostika rakoviny prs. Dnes JINAK o byznysu v oblasti vědy a výzkumu.  

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.