Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS 45_Ladislav Ambrovics, CEO Minit: Bez investic člověk nemůže očekávat růst.

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podcaster

Byznys

Sekce BYZNYS 45_Ladislav Ambrovics, CEO Minit: Bez investic člověk nemůže očekávat růst.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS 45_Ladislav Ambrovics, CEO Minit: Bez investic člověk nemůže očekávat růst.

Poslechněte si podcast

25. 11. 2022

37 min

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Dnes si představíme slovenskou rodinnou firmu, která se stala jednou z největších producentů mražených pekárenských výrobků ve střední Evropě. Už v roce 2000 přišly na světlo světa první kousky drobného pečiva. Dnes vlastní víc jak 500 pekárniček v Evropě. Najdeme je na Slovensku, v Česku, Rakousku, Německu a dalších evropských zemích. Jsou klíčovým dodavatelem pro maloobchodní řetězce, obchody s potravinami jako Billa, Kaufland a Tesco nebo čerpací stanice. Ladislav Ambrovics je výkonný ředitel společnosti Minit, která prodává výrobky rozličných chutí, tvarů a velikosti. Součástí jejich filozofie je čerstvost, stálá kvalita a přiměřená cena. Dnes jsou schopní vyrobit přes 2000 tun pečiva měsíčně. Jejich vizí je přinášet zákazníkům jedinečný zážitek z čerstvých a kvalitních pekárenských výrobků. Dnes JINAK o pečivu, které se ze Slovenského sklepa dostalo k lidem v různých zemích Evropy.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.