Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #41_Martina Kolesárová, CEO Pontis: Se silou přichází zodpovědnost.

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podcaster

Byznys

Sekce BYZNYS #41_Martina Kolesárová, CEO Pontis: Se silou přichází zodpovědnost.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #41_Martina Kolesárová, CEO Pontis: Se silou přichází zodpovědnost.

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

38 min

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Dnes si představíme nadaci, která působí na Slovensku už 25 let a patří mezi ty největší, nadace Pontis. Věnují se mnoha aktivitám, jako realizace neziskového akceleračního programu, filantropii, vytváření prostoru pro školení a konzultace nebo dlouhodobé spolupráce. Zaměřují se na témata zodpovědného podnikání, ochrany životního prostředí, sociálních inovací nebo výzvě s odlivem talentů do zahraničí. Martina Kolesárová je už tři roky výkonná ředitelka. Žena, která primárně zodpovídá za strategické řízení týmů vzdělávání, strategické filantropie a za všechny aktivity v tématu sociálních inovací. Martina pracovala v zahraničí, miluje Izrael a je maminkou dvou dětí. Dnes JINAK o byznyse, který mění Slovensko na lepší zemi.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.