Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Talentcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podcaster

Byznys

25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Obrázek epizody 25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Poslechněte si podcast

13. 1. 2022

26 min

O epizodě podcastu

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Poprvé v roce 2022, v novém ošacení. Jak už jste si mohli poslechnout v úvodu, navázala jsem spolupráci se společností PowerMode, se kterou budeme společně tvořit naše byznysové podcasty. Proto si myslím, že by bylo vhodné se trochu seznámit. Miroslav Miartuš je spolumajitel PowerMode, kde vykonává funkci COO. Se svou více, než patnáctiletou praxí z oblastí konzultantsví, byznys developmentu a projektového financování, má na starosti primárně byznys plánování, strategie a mezinárodní spolupráci. Miro vystudoval bilingvální francouzské lyceum a následně Mezinárodní vztah. Má rád technologické vychytávky a když je to ještě dizajnove hezké, je to pro něj jasná volba. Miluje rychlou jízdu na lyžích, z čeho vyplývá, že se v létě patrně nudí.

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Poprvé v roce 2022, v novém ošacení. Jak už jste si mohli poslechnout v úvodu, navázala jsem spolupráci se společností PowerMode, se kterou budeme společně tvořit naše byznysové podcasty. Proto si myslím, že by bylo vhodné se trochu seznámit. Miroslav Miartuš je spolumajitel PowerMode, kde vykonává funkci COO. Se svou více, než patnáctiletou praxí z oblastí konzultantsví, byznys developmentu a projektového financování, má na starosti primárně byznys plánování, strategie a mezinárodní spolupráci. Miro vystudoval bilingvální francouzské lyceum a následně Mezinárodní vztah. Má rád technologické vychytávky a když je to ještě dizajnove hezké, je to pro něj jasná volba. Miluje rychlou jízdu na lyžích, z čeho vyplývá, že se v létě patrně nudí. ? Dnes JINAK o byznysu, který nám usnadní náš život.

Popis podcastu

Vítejte u Talentcastu s Tinou. Moje jméno je Tina. Jsem mentorka, konzultantka, lektorka a byznys moderátorka. Zároveň jsem globálně certifikovaná Gallup expertka, a i díky tomu posloucháte můj podcast, ve kterém se zaměrujeme na práci a rozvoj talentů. Hosty jsou zkušení majitelé, ředitelé, zakladatelé, manažeři. Ženy a muži, od kterých se můžeme inspirovat. Není lepšího pocitu, než znát své talenty a vědomě s nimi umět každý den pracovat. Příjemné poslouchání.