Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #25_Miroslav Miartuš, Co-owner a COO PowerMode: Celkový úspěch se skrývá v detailech.

Poslechněte si podcast

13. 1. 2022

26 min

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Poprvé v roce 2022, v novém ošacení. Jak už jste si mohli poslechnout v úvodu, navázala jsem spolupráci se společností PowerMode, se kterou budeme společně tvořit naše byznysové podcasty. Proto si myslím, že by bylo vhodné se trochu seznámit. Miroslav Miartuš je spolumajitel PowerMode, kde vykonává funkci COO. Se svou více, než patnáctiletou praxí z oblastí konzultantsví, byznys developmentu a projektového financování, má na starosti primárně byznys plánování, strategie a mezinárodní spolupráci. Miro vystudoval bilingvální francouzské lyceum a následně Mezinárodní vztah. Má rád technologické vychytávky a když je to ještě dizajnove hezké, je to pro něj jasná volba. Miluje rychlou jízdu na lyžích, z čeho vyplývá, že se v létě patrně nudí.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.