Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #22_Mirka Uhnak: Vytvořili jsme vzdělávání, které nás komplexně provede IT světem.

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #22_Mirka Uhnak: Vytvořili jsme vzdělávání, které nás komplexně provede IT světem.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #22_Mirka Uhnak: Vytvořili jsme vzdělávání, které nás komplexně provede IT světem.

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

29 min

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Dnes mám po delší době vedle sebe ženu a z toho mám vždy motýlky v břichu, to mám totiž ráda. Mirka Uhnak je CEO Mini Tech MBA, který je na trhu od roku 2017. Vzdělávací program, v rámci, kterého se svým týmem motivuje ženy posouvat se v oblasti informačních technologií. Mirku eviduji intenzivně přibližně rok, je osobností Forbes 30 pod 30, mentorkou v programu Femme Palette, mámou a neuvěřitelně příjemnou ženou. Poslechněte si rozhovory s ní a ucítíte klid, nadhled a pokoru. Sama si programem Mini Tech MBA prošla a dnes jej vede a určuje, jakým směrem se jeho potenciál bude vyvíjet. Dnes JINAK o byznysu, který úspěšně pomáhá ženám v jejich kariérním růstu.     

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.