Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #19_Peter Kalman: Zhruba 20% lidí na Slovensku má zájem o zelené programy a služby.

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #19_Peter Kalman: Zhruba 20% lidí na Slovensku má zájem o zelené programy a služby.

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #19_Peter Kalman: Zhruba 20% lidí na Slovensku má zájem o zelené programy a služby.
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

28 min

Vítejte u dalšího dílu “Podcast s Tinou”. Opět se budeme bavit o byznysu. A opět se nám to tady zazelení. „Sme prvý dodávateľ zelenej elektriny skutočne vyrobenej na Slovensku“. Tato slova najdeme na stránce Greenlogy. Společnosti, která ukazuje a nabízí cestu k trvale udržitelné budoucnosti. A Peter Kalman tuto společnost vede. Muž, podnikatel, otec třech dětí. Miluje historii, studoval archeologii a posledních deset let se pohybuje v energetice. „Nádej je v deťoch. Musíme ich učit, ako dôležité je mysliet na našu planétu.“ Ano, toto mi Peter řekl do telefonu, když jsme se poprvé slyšeli… a ano, tiše jsem přikyvovala. Dnes JINAK o opravdovém zeleném byznysu.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.