Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #17_Tomáš Rak: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #17_Tomáš Rak: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Obrázek epizody Sekce BYZNYS #17_Tomáš Rak: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

30 min

Tomáš Rak je zkušený manažer a po dvaceti letech se vydal na novou profesní cestu.  Cestu za zlepšováním životního prostředí. Přináší inovativní produkt, který se nám na první pohled zdá tak jednoduchý, ale přitom tak velmi přelomový. Tomáš, ve firmě Inecos, řídí ze Slovensko obchod pro celou Evropu, je ftvškár, sportovec, velmi pozitivní muž, v jehož přítomnosti se člověk cítí příjemně. Co si budeme, je to jeden z nejbližších přátel mého muže, tak to musí správný chlap! Dnes JINAK o inovativním byznysu v oblasti zlepšení našeho životního prostředí.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.