Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 17_Tomáš Rak, CSO Inecos: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Talentcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podcaster

Byznys

17_Tomáš Rak, CSO Inecos: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Obrázek epizody 17_Tomáš Rak, CSO Inecos: Úplně se vyhýbáme jednorázovým plastům

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

30 min

Tomáš Rak je zkušený manažer a po dvaceti letech se vydal na novou profesní cestu.  Cestu za zlepšováním životního prostředí. Přináší inovativní produkt, který se nám na první pohled zdá tak jednoduchý, ale přitom tak velmi přelomový. Tomáš, ve firmě Inecos, řídí ze Slovensko obchod pro celou Evropu, je ftvškár, sportovec, velmi pozitivní muž, v jehož přítomnosti se člověk cítí příjemně. Co si budeme, je to jeden z nejbližších přátel mého muže, tak to musí správný chlap! Dnes JINAK o inovativním byznysu v oblasti zlepšení našeho životního prostředí.

Popis podcastu

Vítejte u Talentcastu s Tinou. Moje jméno je Tina. Jsem mentorka, konzultantka, lektorka a byznys moderátorka. Zároveň jsem globálně certifikovaná Gallup expertka, a i díky tomu posloucháte náš podcast, ve kterém se zaměrujeme na práci a rozvoj talentů. Hosty jsou zkušení majitelé, ředitelé, zakladatelé, manažeři. Ženy a muži, od kterých se můžeme inspirovat. Není lepšího pocitu, než znát své talenty a vědomě s nimi umět každý den pracovat. Příjemné poslouchání.