Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 14_Saša Miklášová, Founder Sashe: Na Sashe je 1,1 miliónů výrobků.

Talentcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podcaster

Byznys

14_Saša Miklášová, Founder Sashe: Na Sashe je 1,1 miliónů výrobků.

Obrázek epizody 14_Saša Miklášová, Founder Sashe: Na Sashe je 1,1 miliónů výrobků.

Poslechněte si podcast

5. 8. 2021

29 min

Mým dnešním hostem je žena. Kreativní žena. Žena, která uviděla prostor:„Pochopili sme, že na Slovensku je masa ludí, ktorí tvoria a nemajú to kde predávať“. A tak spoluzaložila největší portál pro handmade výrobky na Slovensku, Sashe. Sašu Miklášovou registruji už několik let. Sami jsme ze Sashe už pár výrobků kupovali a zůčastnili se autentického eventu ve Staré Tržnici. Nemusí se člověk dívat na úžasná čísla, aby pochopil, že je tento projekt výjimečný, ve své osobitosti, smyslu pro komunitu a rozměru společenské zodpovědnosti.„Nikto by to nerobil tak, ako my, je to příliš osobný projekt.“Ano, je to vášeň, je to život. A popovídat si se Sašou bylo… úžasné! Dnes JINAK o nejúspěšnějším online handmade byznysu na Slovensku.

Popis podcastu

Vítejte u Talentcastu s Tinou. Moje jméno je Tina. Jsem mentorka, konzultantka, lektorka a byznys moderátorka. Zároveň jsem globálně certifikovaná Gallup expertka, a i díky tomu posloucháte náš podcast, ve kterém se zaměrujeme na práci a rozvoj talentů. Hosty jsou zkušení majitelé, ředitelé, zakladatelé, manažeři. Ženy a muži, od kterých se můžeme inspirovat. Není lepšího pocitu, než znát své talenty a vědomě s nimi umět každý den pracovat. Příjemné poslouchání.