Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Podcast s Tinou

Tina Nekudová, Profesionální mentor, Lektor a Podc

Byznys

Sekce BYZNYS #13_Igor Salopek: Dobrá myšlenka neznamená, že trh je ochotný ji zaplatit.

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

29 min

Pozvání do našeho podcastu přijal další z inspirativních mužů. Igor Salopek je původem Chorvat, žijící na Slovensku a CEO společnosti Power Mode. „Už teraz vieme tvoriť lepšiu budúcnosť. Poďte ju tvoriť s nami.“… tato slova naleznete na jejich webové stránce a věřím, že vypovídají krásně o vizi této firmy. Inovace. Inovace. Inovace. Inteligentní lavičky pro 21. století, domácí zásilkovna, chytrá řešení pro parkování a řízení dopravy, inteligentní odpadové hospodářství… a mnoho dalšího. Ano, takovéto projekty Igor, se svým týmem vymýšlí, tvoří a exekuuje. Dnes JINAK o byznysu, který mění náš každodenní život k lepšímu.

Popis podcastu

V "Podcast s Tinou" se Tina, profesionální mentorka, lektorka a podcasterka věnuje třem tématům: byznys, technologie a příběhy neobyčejně, obyčejných lidí. Očekávejme jiné otázky, jiné odpovědi. Zapojme se do komunity, která otevírá tabuizovaná témata, podporuje rebelství a přemýšlí tak... JINAK.