Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podcast - Můj příběh

Podcast s Martinem Barnou

Martin Barna

Zdraví

Podcast - Můj příběh

Obrázek epizody Podcast - Můj příběh

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

18 min

O epizodě podcastu

Be Effective

Videokurz, kde Tě naučím hubnout: https://www.naucmese.cz/kurz/video-jak-zhubnout-a-postavu-si-udrzet-bez-jidelnicku-bez-suplementu-100-zaruka-spokojenosti

Patreon: https://www.patreon.com/martinbarna

Kontakt na mě: barna@eftm.cz

FB skupina pro Vás: https://www.facebook.com/groups/martinbarnanutrition

Coaching - http://www.martinbarna.cz

https://www.instagram.com/martinbarnanutrition/

https://www.facebook.com/martinbarnanutrition/

Be Effective ?

Koukni na www.martinbarna.cz - koučing/videokurz, audiokniha, recepty, ebook, odkazy na můj Spotify/Apple Podcasts, Facebook, Instagram a další.

Popis podcastu

Podcast zaměřený na rozhovory s osobnostmi výživy a sportu a sdílení vědecky podložených informací. Pořadem provází Martin Barna. Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu profesionálně pohybuje osmým rokem. Roky zkušeností doplňuje také certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). Protože Martin ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje také Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu.