Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Daniel Marynčák špičkový MMA trenér z Ostravy

Podcast s Martinem Barnou

Martin Barna

Zdraví

Daniel Marynčák špičkový MMA trenér z Ostravy

Obrázek epizody Daniel Marynčák špičkový MMA trenér z Ostravy

Poslechněte si podcast

27. 11. 2022

1 hod 18 min

Druhý podcast s Dannym o jeho pohledu na MMA a jeho kariéře trenéra MMA.

Web: www.mmaostrava.cz

Dannyho IG: https://www.instagram.com/mma_coach_daniel_maryncak/

Dannyho FB: https://www.facebook.com/mmaclubostrava

Be Effective

Chceš se naučit více o stravování, jak si nastavit celkový příjem dne, jak si ho vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz: https://www.martinbarna.cz/videokurz/

Popis podcastu

Podcast zaměřený na rozhovory s osobnostmi výživy a sportu a sdílení vědecky podložených informací. Pořadem provází Martin Barna. Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu profesionálně pohybuje osmým rokem. Roky zkušeností doplňuje také certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). Protože Martin ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje také Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu.