Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lubomír Müller: Základní zásada je, co je ukradené se má vrátit pokud je to možné. A v tomto případě to možné je, protože pozemek existuje a vila na něm stále stojí!

Lubomír Müller: Základní zásada je, co je ukradené se má vrátit pokud je to možné. A v tomto případě to možné je, protože pozemek existuje a vila na něm stále stojí!

Obrázek epizody Lubomír Müller: Základní zásada je, co je ukradené se má vrátit pokud je to možné. A v tomto případě to možné je, protože pozemek existuje a vila na něm stále stojí!

Poslechněte si podcast

24. 3. 2025

23 min

O epizodě podcastu

Ukradená vila Jana Antonína Bati. Benešovy dekrety, komunistické zvěrstva, totalita, krádeže majetku, neoprávněné konfiskace... JUDr.  Lubomír Müller je v této problematice jako doma. Sám byl v době hluboké totality perzekuován a odsouzen kvůli své víře. V této věci se tedy dokáže hluboce vcítit do kůže těch, kteří byli okradeni. Třeba jako Jana Antonín Baťa. Jak se aktuálně vyvíjí kauza navrácení jeho majetku, si poslechněte v dnešní epizodě. www.janantoninbata.cz

Ukradená vila Jana Antonína Bati. Benešovy dekrety, komunistické zvěrstva, totalita, krádeže majetku, neoprávněné konfiskace... JUDr.  Lubomír Müller je v této problematice jako doma. Sám byl v době hluboké totality perzekuován a odsouzen kvůli své víře. V této věci se tedy dokáže hluboce vcítit do kůže těch, kteří byli okradeni. Třeba jako Jana Antonín Baťa. Jak se aktuálně vyvíjí kauza navrácení jeho majetku, si poslechněte v dnešní epizodě.

www.janantoninbata.cz

Popis podcastu

Jan Antonín Baťa, moderní podnikatel pro současnost.