Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Jan Antonín Baťa

Podcast Jan Antonín Baťa

Obrázek epizody Baťa stories: Smrt zlínského ševce Františka Bartoše

Baťa stories: Smrt zlínského ševce Františka Bartoše

7. 1. 2026

20 min

Obrázek epizody Jiří Korec: Kdyby Baťové viděli co je na radnici "papírování", tak by se z toho zbláznili

Jiří Korec: Kdyby Baťové viděli co je na radnici "papírování", tak by se z toho zbláznili

26. 12. 2025

40 min

Obrázek epizody Ladislav Větvička: Jan Antonín Baťa je obrovským zachráncem lidí, jasnozřivě předpokládal, co se tady bude dít

Ladislav Větvička: Jan Antonín Baťa je obrovským zachráncem lidí, jasnozřivě předpokládal, co se tady bude dít

10. 12. 2025

34 min

Obrázek epizody Monika Žálková: Baťa přinesl něco, co tady do té doby v módě nebylo - dress code, pravidla, řád!

Monika Žálková: Baťa přinesl něco, co tady do té doby v módě nebylo - dress code, pravidla, řád!

6. 12. 2025

36 min

Obrázek epizody Reportáž: Rozsvícení fakultního vánočního stromečku FAME 2025

Reportáž: Rozsvícení fakultního vánočního stromečku FAME 2025

2. 12. 2025

7 min

Obrázek epizody Juraj Vozár: V Prabosu chci vyrábět kvalitní produkt stejně jako Jan Pivečka

Juraj Vozár: V Prabosu chci vyrábět kvalitní produkt stejně jako Jan Pivečka

25. 11. 2025

27 min

Obrázek epizody Josef Kocháň: Trolejbusy za Bati měly ve Zlíně už vlastní baterie a to se psal rok 1943

Josef Kocháň: Trolejbusy za Bati měly ve Zlíně už vlastní baterie a to se psal rok 1943

21. 11. 2025

33 min

Obrázek epizody Luděk Zyka: Baťova myšlenka a duch vládne v Sezimově Ústí dodneška, to nejde z lidí vytrhnout!

Luděk Zyka: Baťova myšlenka a duch vládne v Sezimově Ústí dodneška, to nejde z lidí vytrhnout!

11. 11. 2025

33 min

Obrázek epizody Petr Kubíček: Jméno Baťa nám se ZRIA v Texasu pomáhá, je to typický americký sen

Petr Kubíček: Jméno Baťa nám se ZRIA v Texasu pomáhá, je to typický americký sen

4. 11. 2025

25 min

Obrázek epizody 28. říjen 1918 ve Zlíně a Řád Bílého lva pro Jana Antonína Baťu

28. říjen 1918 ve Zlíně a Řád Bílého lva pro Jana Antonína Baťu

28. 10. 2025

18 min

Obrázek epizody Ondřej Oliva: Dělat sochu Jana Antonína Bati jsem dělat nechtěl, za chvíli by nikdo nevěděl jak Baťa doopravdy vypadal.

Ondřej Oliva: Dělat sochu Jana Antonína Bati jsem dělat nechtěl, za chvíli by nikdo nevěděl jak Baťa doopravdy vypadal.

21. 10. 2025

23 min

Obrázek epizody Blanka Rašticová: Baťa v Hradišti? Oblékání se "po městsku", lidová zábava, ale také Sokol a čtenářský kroužek

Blanka Rašticová: Baťa v Hradišti? Oblékání se "po městsku", lidová zábava, ale také Sokol a čtenářský kroužek

14. 10. 2025

34 min

Obrázek epizody Hynek Steska: Vila Jana Antonína Bati by měla být konečně navrácena. Město Zlín versus Jan Antonín Baťa a jeho rodina - ještě nebylo uděláno vše, co by se mohlo udělat!

Hynek Steska: Vila Jana Antonína Bati by měla být konečně navrácena. Město Zlín versus Jan Antonín Baťa a jeho rodina - ještě nebylo uděláno vše, co by se mohlo udělat!

7. 10. 2025

31 min

Obrázek epizody Jonáš Drobík: Ve Zlíně jsem si udělal pořádek o tom jak bratři Baťové vybudovali celou firmu

Jonáš Drobík: Ve Zlíně jsem si udělal pořádek o tom jak bratři Baťové vybudovali celou firmu

3. 10. 2025

32 min

Obrázek epizody Reportáž BAŤA CITY TOUR: Klub Pátečníků 26. - 28. 10. 2025

Reportáž BAŤA CITY TOUR: Klub Pátečníků 26. - 28. 10. 2025

30. 9. 2025

17 min

Obrázek epizody Robert Vlášek: Roky se ničilo jméno Jana Antonína Bati. Bylo to prováděno velmi dobře, ale ne zas tak dobře, aby jsme o něm dnes nevěděli.

Robert Vlášek: Roky se ničilo jméno Jana Antonína Bati. Bylo to prováděno velmi dobře, ale ne zas tak dobře, aby jsme o něm dnes nevěděli.

23. 9. 2025

37 min

Obrázek epizody Robert Kunorza: I když jsou dnes nové typy technologie výroby obuvi, lidi pořád pořád potřebujeme

Robert Kunorza: I když jsou dnes nové typy technologie výroby obuvi, lidi pořád pořád potřebujeme

16. 9. 2025

29 min

Obrázek epizody Barbora Svobodová: Básně Jana Antonína Bati nejsou z estetického pohledu moc povedené, ale je tam cítit nadšení

Barbora Svobodová: Básně Jana Antonína Bati nejsou z estetického pohledu moc povedené, ale je tam cítit nadšení

10. 9. 2025

30 min

Obrázek epizody Jaroslav Mejta: Tomášovci z Tomášova byli vrcholem elegance a módy, pánská móda ve firmě Baťa byla top

Jaroslav Mejta: Tomášovci z Tomášova byli vrcholem elegance a módy, pánská móda ve firmě Baťa byla top

2. 9. 2025

38 min

Obrázek epizody Blanka Rašticová: Antonín Baťa mě fascinuje pro jeho houževnatost - o všechno přišel a dokázal začít znova!

Blanka Rašticová: Antonín Baťa mě fascinuje pro jeho houževnatost - o všechno přišel a dokázal začít znova!

26. 8. 2025

38 min

Obrázek epizody Markéta Pilátová: Jan Antonín Baťa v mých knihách, to jsou pouze fakta. Nic jsem si nevymyslela mimo psychologie postav.

Markéta Pilátová: Jan Antonín Baťa v mých knihách, to jsou pouze fakta. Nic jsem si nevymyslela mimo psychologie postav.

19. 8. 2025

32 min

Obrázek epizody Karel Nedbálek: Jan Antonín Baťa byl velmi schopný a firmu jako majitel po smrti Tomáše až zosminásobil

Karel Nedbálek: Jan Antonín Baťa byl velmi schopný a firmu jako majitel po smrti Tomáše až zosminásobil

11. 8. 2025

30 min

Obrázek epizody Reportáž z osobního archívu Jana Antonína Bati - srpen 2025

Reportáž z osobního archívu Jana Antonína Bati - srpen 2025

1. 8. 2025

23 min

Obrázek epizody Monika Žálková: Móda v době Bati? Čím větší krize, tím krásnější šaty!

Monika Žálková: Móda v době Bati? Čím větší krize, tím krásnější šaty!

31. 7. 2025

36 min

Obrázek epizody Lukáš Kovanda: Máločeho se tak obávám, jako toho když politik má vizi. Potřebujeme hlavně vize podnikatelů!

Lukáš Kovanda: Máločeho se tak obávám, jako toho když politik má vizi. Potřebujeme hlavně vize podnikatelů!

27. 7. 2025

50 min