Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Pod skořápkou

Podcast Pod skořápkou

7 epizod

4 odběratelé

Podcast pro každou mámu i nemámu. Ruku v ruce jdou témata kolem dětí, s tématy kolem ženství, běžného života i práce. Žádná otázka není nikdy hloupou a se zajímavými hosty se dostáváme pěkně pod skořápku věci. Máš děti? Nemáš děti? Ať tak či onak, tak jste právě našli s
Obrázek epizody Užití esenciálních olejů v těhotenství? Rozhodně! Říká lékařka, maminka a absolventka hypnoporodu MUDr. Andrea Smržová Ph.D..

Užití esenciálních olejů v těhotenství? Rozhodně! Říká lékařka, maminka a absolventka hypnoporodu MUDr. Andrea Smržová Ph.D..

5. 10. 2023

42 min

Obrázek epizody Jenom škrtnout. Na pokraji vyhoření. Ani nás to neminulo, hlavní je zatáhnout brzdu.

Jenom škrtnout. Na pokraji vyhoření. Ani nás to neminulo, hlavní je zatáhnout brzdu.

12. 4. 2023

51 min

Obrázek epizody Baby Led Weaning neboli BLW krok za krokem s Mgr. Radkou Maťašovskou. Moderní výstřelek nebo skvělá záležitost? Odpověď najdete při poslechu.

Baby Led Weaning neboli BLW krok za krokem s Mgr. Radkou Maťašovskou. Moderní výstřelek nebo skvělá záležitost? Odpověď najdete při poslechu.

29. 3. 2023

54 min

Obrázek epizody Je nám přes třicet a nemáme děti, každá ale z jiného důvodu. Otevřený rozhovor s Mgr. Martinou Kaňákovou, zakladatelkou Merkado festu na Jiřáku.

Je nám přes třicet a nemáme děti, každá ale z jiného důvodu. Otevřený rozhovor s Mgr. Martinou Kaňákovou, zakladatelkou Merkado festu na Jiřáku.

14. 3. 2023

44 min

Obrázek epizody Nekupuj, půjčuj! To říká zakladatelka půjčovny hraček Půjčím si hračku Ing. Monika Kozáková.

Nekupuj, půjčuj! To říká zakladatelka půjčovny hraček Půjčím si hračku Ing. Monika Kozáková.

28. 2. 2023

36 min

Obrázek epizody Díky online konzultacím virtuálně cestuji po světě. V Anglii psychomotorický vývoj neřeší vůbec, říká dětská fyzioterapeutka Bc. Marie Langová.

Díky online konzultacím virtuálně cestuji po světě. V Anglii psychomotorický vývoj neřeší vůbec, říká dětská fyzioterapeutka Bc. Marie Langová.

14. 2. 2023

49 min

Obrázek epizody Jak jíst a cvičit v těhotenství a po něm s nutriční terapeutkou a osobní trenérkou Mgr. Hedvikou Jakešovou

Jak jíst a cvičit v těhotenství a po něm s nutriční terapeutkou a osobní trenérkou Mgr. Hedvikou Jakešovou

31. 1. 2023

36 min