Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pod kontrolou 3: Říkali nám, ať s tím počkáme po svatbě. Jak to teď ale máme dělat?

Pod kontrolou

Český rozhlas

Společnost

Pod kontrolou 3: Říkali nám, ať s tím počkáme po svatbě. Jak to teď ale máme dělat?

Obrázek epizody Pod kontrolou 3: Říkali nám, ať s tím počkáme po svatbě. Jak to teď ale máme dělat?

Poslechněte si podcast

1. 10. 2020

17 min

O epizodě podcastu

„Když jsem sex před svatbou s někým řešila, třeba u zpovědi, tak mi kněz říkal: za chvíli se vdáváš, tak už to neřeš, pak už to bude v pořádku,“ popisuje pokusy o řešení sexu a antikoncepce mladá katolička Zuzana. „Teď už jsem teda vdaná, ale pořád mi nikdo neřekl, jak to mám vlastně dělat?!“ O tom, jak mladý katolický pár řeší plánování rodičovství, je třetí dokument ze série Pod Kontrolou.
„Když jsem sex před svatbou s někým řešila, třeba u zpovědi, tak mi kněz říkal: za chvíli se vdáváš, tak už to neřeš, pak už to bude v pořádku,“ popisuje pokusy o řešení sexu a antikoncepce mladá katolička Zuzana. „Teď už jsem teda vdaná, ale pořád mi nikdo neřekl, jak to mám vlastně dělat?!“ O tom, jak mladý katolický pár řeší plánování rodičovství, je třetí dokument ze série Pod kontrolou.

Všechny díly podcastu Pod kontrolou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Pod kontrolou je podcastová série o antikoncepci, sexu a vztazích. Ve třech dokumentech sledujeme, jak otázka kontroly početí ovlivňuje životy a vztahy sedmi mladých lidí. Proč a jak antikoncepci řeší? Komu v otázkách kontroly sexu věří? Jak otevření jsou k zásahům do svých těl? Jak se v jejich přístupu k antikoncepci odráží společenské stereotypy, náboženství a generační názorové posuny v otázkách feminismu nebo ekologie?