Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #91 Jak žije se psem Katka Kvapilíková - Svět podle Katky

Pejskárium

Elite Bloggers Podcasts

Společnost

#91 Jak žije se psem Katka Kvapilíková - Svět podle Katky

Obrázek epizody #91 Jak žije se psem Katka Kvapilíková - Svět podle Katky
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

1 hod 9 min

Katku Kvapilíkovou zná pod názvem Svět podle Katky určitě i spousta pejskařů a proto byla jasným adeptem na dalšího hosta mé občasné podcastové rubriky "Jak žije se psem ...". Výsledkem je moc zajímavé a milé povídání nejen o Katce a jejím entlebuchovi Aronovi, ale taky o tom, jaké je to najít si jako pejskař kluka nepejskaře a jak si zvykl na Arona Katky syn Filípek.


Tento podcast má také bonusovou část, ve které probíráme rozdíl v životě se psem v Praze a v Brně, jestli je v Praze problém sehnat pronájem, když má člověk psa a třeba i to, jakého psa by si Katka pořídila, kdyby mohla vybírat ze všech plemen nehledě na jejich náročnost, povahu apod.

K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.


Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Popis podcastu

Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na pejskarium@elitebloggers.cz