Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #88 Český strakatý pes - Zdeňka Vaňourková

Pejskárium

Elite Bloggers Podcasts

Společnost

#88 Český strakatý pes - Zdeňka Vaňourková

Obrázek epizody #88 Český strakatý pes - Zdeňka Vaňourková

Poslechněte si podcast

24. 9. 2021

1 hod 3 min

Líbí se vám podcasty Pejskárium a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero!

Další díl o českém národním plemeni je tu! Tentokrát jsme se podívali na zoubek strakáčům.

Zdeňka je poradkyní chovu pro plemeno v Klubu chovatelů málopočetných plemen a zároveň ve Spolku českého strakatého psa.
Je to neskutečně milá paní a já mám z rozhovoru obrovskou radost, protože je plný zajímavých informací.

V podcastu zmiňujeme: 

Tento podcast má také bonusovou část, ve které probíráme obvyklou cenu štěňat strakáčů, problematiku odchovu štěňat, údržbu srsti, chov venku vs. uvnitř a spoustu dalších zajímaých věcí.  

K bonusu získáte přístup po připojení se do platformy Herohero, kde najdete Pejskárium fanklub.

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Popis podcastu

Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na pejskarium@elitebloggers.cz