Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Pejskárium

Elite Bloggers Podcasts

Společnost

#40 Přivolání - Bára Zbírkovská

Play

Poslechněte si podcast

28. 5. 2020

52 min

Přivolání, ke mně, k noze. Jak tomu budeme říkat je vlastně jedno. Každopádně jde ale o vůbec nejdůležitější cvik, který by měl umět každý pes bez výjimky.
Proto jsem si tentokrát opět pozvala svojí kamarádku, trenérku Báru Zbírkovskou, se kterou jsme si na téma přivolání povídaly.
Rozebraly jsme nejčastější chyby, které spousta lidí dělá, ale i zásady, které bychom v tréninku měli dodržovat.

Nezapomeňte hlasovat pro Pejskárium v anketě podcast roku! :-)
www.podcastroku.cz

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Barunku najdete na Instagramu jako @crazy_life_with_malinois nebo na stránce www.doksydog.cz.

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Popis podcastu

Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na pejskarium@elitebloggers.cz