Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vašek Bláha (Divokej Bill) ON AIR: „Dokud kapela není v televizi, neproslaví se. Což je smutný.”

ON AIR

Kytary.cz

Kultura

Vašek Bláha (Divokej Bill) ON AIR: „Dokud kapela není v televizi, neproslaví se. Což je smutný.”

Obrázek epizody Vašek Bláha (Divokej Bill) ON AIR: „Dokud kapela není v televizi, neproslaví se. Což je smutný.”

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

37 min

Jedna z nejpopulárnějších domácích kapel, které české scéně dala 90. léta, je bezpochyby Divokej Bill. Na historii této formace z Úval u Prahy přišel zavzpomínat jejich lídr a frontman Vašek Bláha, který je navíc paralelně členem formace Medvěd 009. V On Air mluvil o svých prvních kapelách, pájení aparatury a boostření kytarových komb, dokud neshořely, prvních ročnících Rock For People na kterých hráli, ale na i koncertě v pražské O2 Areně. Co mu řekl jeho vzor Robert Kodym, když se poprvé potkali v zákulisí festivalu? Jak vzpomíná na anglické turné se skupinou Levellers, s níž se Divokej Bill dlouhá léta přátelí? A co byla první písnička, kterou uměl hrát na kytaru? Podívejte se na celý rozhovor. ON AIR je talk show hudebního publicisty Pavla Kučery s hudebníky a lidmi z hudební branže. Nový díl je uveřejněn každý týden na YouTube kanálu kytary.cz. Facebook: https://www.facebook.com/onairtalks Přehled starších dílů zde: http://bit.ly/VsechnyOnAirRozhovory Starší díly On Air si můžete poslechnout i ve formě podcastů zde: Spotify http://bit.ly/OnAirRozhovorySpotify Apple Podcasts https://podcasts.apple.com/cz/podcast/on-air #rozhovor​ #divokejbill #vasekblaha #medved009

Popis podcastu

Talk show hudebního publicisty Pavla Kučery s muzikanty a dalšími hudebními profesionály, natáčená v On Air Café v prodejně kytary.cz v Praze Modřanech.