Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dominik Zezula (post-hudba): „Na české scéně se objevuje hodně holek s Abletonem. A to je super.”

ON AIR

Kytary.cz

Kultura

Dominik Zezula (post-hudba): „Na české scéně se objevuje hodně holek s Abletonem. A to je super.”

Obrázek epizody Dominik Zezula (post-hudba): „Na české scéně se objevuje hodně holek s Abletonem. A to je super.”

Poslechněte si podcast

12. 3. 2021

38 min

Dominik Zezula je zejména polovinou úspěšné klubové dvojice post-hudba, kterou tvoří s producentem Tomášem Havlenem, je ale také aktivní ve vlastních projektech Děti mezi reprákama a Yöllä. A právě s post-hudbou začátkem března vydali své druhé album Svět na konci roku nula, které je výrazně inspirované lockdownem a vším, co s tím souviselo. Dominik, který se považuje především za písničkáře, je ale také básník a mimo jiné pomáhá hledat nové objevy české scény v pořadu Startér Radia Wave. Proč za jeden ze svých vzorů považuje Petra Fialu z kapely Mňága a Žďorp? Jak lockdown zbrzdil slibně nastartovanou kariéru post-hudby po vydání debutové desky? Proč tak rád píše písně o konkrétních místech v Praze, ale i jinde? A kam podle něj směřuje česká nezávislá scéna?

Poslechněte si celý rozhovor.

ON AIR je talk show hudebního publicisty Pavla Kučery s hudebníky a lidmi z hudební branže. Nový díl je uveřejněn každý týden na YouTube kanálu kytary.cz. Facebook: https://www.facebook.com/onairtalks