
Český basketbal pohledem skauta NBA. Můžou být sebevědomí, věří Kudláček

V pětadvaceti letech musel kvůli zdraví ukončit kariéru. Teď se chce Jakub Kudláček stát jedničkou mezi skauty pro basketbalovou NBA. Zkušenosti získává od toho nejlepšího, jeho šéfem v týmu Charlotte je legendární Michael Jordan. Jaké je spolupracovat s takovou hvězdou? A jaké šance dává bývalý reprezentant svým nástupcům v boji o olympiádu v Tokiu? I o tom mluví Jakub Kudláček v dalším díle Olympijského podcastu Radiožurnálu.
Popis podcastu
Sport není jen o gólech, bodech, časech, výhrách, prohrách a rekordech. Sportovci jsou také lidi s obyčejnými starostmi, zajímavými zážitky a inspirujícími příběhy. Reportéři Radiožurnálu jsou s nimi po celý rok nejen při zápasech a soutěžích, často dojde i na hovory o životě a zákulisí sportu. V Olympijském podcastu otevře sportovní redakce Radiožurnálu sportovní svět i „nesportovně“ a pro každého. Poslouchejte každý týden na webu Radiožurnálu a v našich aplikacích.
Všechny díly podcastu Olympijský podcast Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Olympijský podcast Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .