Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 25: Marek Beránek: Jsme první česká vysoká škola s akreditací pro čistě online výuku

O rozvoji

Pavel Janoušek

Osobní rozvoj

25: Marek Beránek: Jsme první česká vysoká škola s akreditací pro čistě online výuku

Obrázek epizody 25: Marek Beránek: Jsme první česká vysoká škola s akreditací pro čistě online výuku

Poslechněte si podcast

15. 2. 2021

47 min

Marek Beránek je ředitelem soukromé vysoké školy Unicorn University, která vychovává odborníky v oblasti ekonomie a IT. Už od roku 2007 se při vedení této školy snaží, aby se v maximální míře potřeby praxe překrývaly s obsahem studia, a to pro vysokoškoláky nebylo v žádném případě ztrátou času. Jak se studuje na vysoké škole, kde studenti mají šanci spolupracovat na projektech např. pro CERN? A proč může být plně online výuka v něčem efektivnější, než klasické prezenční studium? Zajímá vás, jak jsou využívány zkušenosti soukromé VŠ při tvorbě interaktivních programů pro základní školy v projektu Red Monster? Poslechněte si rozhovor, který vás přesvědčí, že potřeba trvalého sebevzdělávání není jen hezká fráze.

Popis podcastu

Podcast „O ROZVOJI“ Vám přináší zajímavé a inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi z oboru firemního vzdělávání a osobního rozvoje. Pravidelně si majitel společnosti Centrum zkušenostního učení s.r.o. Pavel Janoušek zve zkušené lektory, kouče, ale také HR a L&D manažery a společně s nimi odkrývá klíčové principy úspěchu, v životě často překryté nánosy módních názvů a líbivých frází. Poslouchejte podcast O rozvoji a ověřte si, že tou nejlepší teorií může být zdravý rozum!