Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MILAN DROZEN: Úspěch firmy spočívá v produktivitě a zájmu o lidi

MILAN DROZEN: Úspěch firmy spočívá v produktivitě a zájmu o lidi

Obrázek epizody MILAN DROZEN: Úspěch firmy spočívá v produktivitě a zájmu o lidi

Poslechněte si podcast

25. 10. 2022

31 min

O epizodě podcastu

Milan Drozen je spoluzakladatel firem CZECH PROMOTION a Bikero. Obě firmy výrazně vyrostly v obdobích krize, takže bychom mohli říct, že jsou důkazem sousloví „krize je příležitost“. Milan dnes v CZECH PROMOTION působí jako Head of Effectiveness, rozjíždí nové projekty, sportuje, cestuje a stále se usmívá. Jaký má recept na to, že ho to stále baví? 💁‍♀️ Jak se mu povedlo překlopit se z role toho, kdo dělá operativu, do role vizionáře? Jaký je rozdíl mezi tím, když se při náboru zaměřujete na vzdělání a zkušenosti, a tím, když se díváte na produktivitu? Co je opravdovým výsledkem marketingu a proč je tak důležité budovat značku zaměstnavatele? O tom si s ním povídala Barbora Hartmannová. Jak vytvořit a urže skvělý tým plný produktivních lidí? To učíme na semináři: https://www.performia.cz/klicovy-seminar-1

Milan Drozen je spoluzakladatel firem CZECH PROMOTION a Bikero . Obě firmy výrazně vyrostly v obdobích krize, takže bychom mohli říct, že jsou důkazem sousloví „krize je příležitost“.

Milan dnes v CZECH PROMOTION působí jako Head of Effectiveness, rozjíždí nové projekty, sportuje, cestuje a stále se usmívá. Jaký má recept na to, že ho to stále baví?

💁‍♀️ Jak se mu povedlo překlopit se z role toho, kdo dělá operativu, do role vizionáře? Jaký je rozdíl mezi tím, když se při náboru zaměřujete na vzdělání a zkušenosti, a tím, když se díváte na produktivitu? Co je opravdovým výsledkem marketingu a proč je tak důležité budovat značku zaměstnavatele?

O tom si s ním povídala Barbora Hartmannová.

Jak vytvořit a urže skvělý tým plný produktivních lidí? To učíme na semináři: https://www.performia.cz/klicovy-seminar-1


Popis podcastu

Podcast O LIDECH vznikl proto, abychom nejen šéfům a manažerům českých firem, ale každému, koho zajímají lidé, pomohli lépe porozumět lidské osobnosti a lidskému potenciálu,“ říká Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka společnosti Performia Česká republika. Lucie Spáčilová má téměř 20 let praxe v oblasti budování úspěšných týmů v českých firmách. A společnost Performia, jejíž pobočku v roce 2004 založila, už po celém světě skrze oči svých odborníků viděla více než 2,5 milionu dotazníků osobnostního potenciálu. Není tedy mnoho lidí, kteří u nás rozumí lidem lépe než právě Lucie.