Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Michal Janků: S diagnózou RS se rozhodně dá žít

Mozkobouření

Roche Česká republika

Zdraví

Michal Janků: S diagnózou RS se rozhodně dá žít

Obrázek epizody Michal Janků: S diagnózou RS se rozhodně dá žít

Poslechněte si podcast

20. 11. 2023

20 min

Spousta lidí má pocit, že pokud je vám diagnostikována roztroušená skleróza, život skončí. Rozhovor s člověkem, který si svou diagnózu rovněž vyslechl, vám ale ukáže, že tomu tak není a v jistém smyslu je možná i lepší, než byl před tím. O svůj pohled na celou věc si dnes povídá Jirka Pešina s pacientem Michalem Janků.

M-CZ-00003642

Roztroušená skleróza je stav, při kterém se imunitní systém bouří proti mozkovým buňkám. V podcastu Mozkobouření pokrýváme všechny aspekty života s RS. V rozhovorech s odbornicemi i odborníky na tuto diagnózu hovoříme o tom, jak se RS projevuje, diagnostikuje nebo léčí. Zaměříme se na nové poznatky o této nemoci, ale i na tipy, jak život s ereskou úspěšně zvládat. Sledujte Mozkobouření ve všech podcastových aplikacích. Jediný český podcast o RS.

Více se o RS dozvíte, ať už jste pacient, nebo vás to jen zajímá, nawww.mamRS.cz

Roche s.r.o., Futurama Business Park Bld F
Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8
Tel.:+420 220 382 111, www.roche.cz

Všechna práva vyhrazena. Žádná část sdělení nesmí být kopírována nebo rozmnožována s cílem dalšího rozšiřovaní jakýmkoli způsobem a v jakékoli formě bez souhlasu Roche s.r.o.