Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Ne vztahové manipulaci

Podcast Ne vztahové manipulaci

22 epizod

40 odběratelů

Podcast "Ne vztahové manipulaci" je určen lidem ohroženým manipulací ve vztazích, aby jim pohodlnou formou poslechu pomáhal získat potřebné informace o tomto podceňovaném společenském problému a ukazoval jim cestu ke svobodnému životu a k rozvoji jejich osobního potenci
Obrázek epizody Následky dlouhodobého vztahu s manipulátorem. Lze se s nimi vypořádat?

Následky dlouhodobého vztahu s manipulátorem. Lze se s nimi vypořádat?

11. 1. 2021

5 min

Obrázek epizody Taktiky manipulátora

Taktiky manipulátora

5. 1. 2021

1 min

Obrázek epizody Vztahový manipulátor

Vztahový manipulátor

5. 1. 2021

5 min

Obrázek epizody Emoční manipulátor

Emoční manipulátor

5. 1. 2021

2 min

Obrázek epizody Umí manipulátor milovat?

Umí manipulátor milovat?

5. 1. 2021

6 min

Obrázek epizody Rozchod s manipulátorem

Rozchod s manipulátorem

5. 1. 2021

4 min

Obrázek epizody Osobní dopis návštěvníkovi našeho kurzu

Osobní dopis návštěvníkovi našeho kurzu

15. 4. 2020

4 min

Obrázek epizody Blog 33 ... Co jsou to falešná manželství? Příběh Táni, Honzy a jeho maminky. Snacha jako mikroskopický preparát. “Nevidomý” manžel a syn v jedné osobě. Přijde někdy k rozumu?

Blog 33 ... Co jsou to falešná manželství? Příběh Táni, Honzy a jeho maminky. Snacha jako mikroskopický preparát. “Nevidomý” manžel a syn v jedné osobě. Přijde někdy k rozumu?

26. 2. 2020

3 min

Obrázek epizody Blog 32 ... Muž jako oběť ženiny manipulace. Film Teorie tygra naznačuje možné východisko. Jaké jsou příčiny tohoto jevu? Proč řešení v reálném životě postrádá tragikomickou polohu filmu?

Blog 32 ... Muž jako oběť ženiny manipulace. Film Teorie tygra naznačuje možné východisko. Jaké jsou příčiny tohoto jevu? Proč řešení v reálném životě postrádá tragikomickou polohu filmu?

10. 2. 2020

3 min

Obrázek epizody Blog 31 ... Kdo jsme a proč děláme Ne manipulaci. Únik z labyrintu vztahové manipulace nás postupně inspiruje k vytváření nového obsahu. Přejeme si, aby pomáhal oběma stranám.

Blog 31 ... Kdo jsme a proč děláme Ne manipulaci. Únik z labyrintu vztahové manipulace nás postupně inspiruje k vytváření nového obsahu. Přejeme si, aby pomáhal oběma stranám.

1. 2. 2020

3 min

Obrázek epizody Blog 30 ... Může manipulátor milovat? ... příběh Honzy a Markéty. Nelze se zavděčit. Nikdo se domů netěší. Navenek ale maska váženého člena místní komunity

Blog 30 ... Může manipulátor milovat? ... příběh Honzy a Markéty. Nelze se zavděčit. Nikdo se domů netěší. Navenek ale maska váženého člena místní komunity

8. 1. 2020

6 min

Obrázek epizody Blog 24 ... Čím se živí vztahoví predátoři? Příběh Jirky a jeho sestry Anny

Blog 24 ... Čím se živí vztahoví predátoři? Příběh Jirky a jeho sestry Anny

8. 11. 2019

4 min

Obrázek epizody Blog 10 ... O čem je tento blog ... Proč píšeme o manipulaci v mezilidských vztazích?

Blog 10 ... O čem je tento blog ... Proč píšeme o manipulaci v mezilidských vztazích?

9. 4. 2019

4 min

Obrázek epizody Blog 9 ... Výchova dravců v Čechách ... povídka s otevřeným koncem o psychické manipulaci v pracovním prostředí

Blog 9 ... Výchova dravců v Čechách ... povídka s otevřeným koncem o psychické manipulaci v pracovním prostředí

14. 3. 2019

5 min

Obrázek epizody Blog 8 ... O nedotknutelnosti a zranitelnosti ... Zvláštní výměna osobností. Falešná maska obětavosti a altruismu. Proč je třeba hledat už v dětství kořeny manipulativních vztahů v dospělosti

Blog 8 ... O nedotknutelnosti a zranitelnosti ... Zvláštní výměna osobností. Falešná maska obětavosti a altruismu. Proč je třeba hledat už v dětství kořeny manipulativních vztahů v dospělosti

5. 3. 2019

4 min

Obrázek epizody Blog 7 ... Co má společného každá manipulace ve vztazích? Hluboké stopy v nevědomí. Dávat se musí. Psychosomatické potíže. Ztracení přátelé. Ty příběhy jsou si podobné.

Blog 7 ... Co má společného každá manipulace ve vztazích? Hluboké stopy v nevědomí. Dávat se musí. Psychosomatické potíže. Ztracení přátelé. Ty příběhy jsou si podobné.

28. 2. 2019

4 min

Obrázek epizody Blog 6 ... Stalo se mi ... něco o mně  ... z mého příběhu. Jako ve špatném filmu. Smutek, vztek i úleva. První vítězné bitvy. Opouštím vězení.

Blog 6 ... Stalo se mi ... něco o mně ... z mého příběhu. Jako ve špatném filmu. Smutek, vztek i úleva. První vítězné bitvy. Opouštím vězení.

26. 2. 2019

7 min

Obrázek epizody Blog 5 ... Pochopte svého drákulu ... Kde se v člověku bere nutkavá potřeba být ve vztahu k jinému člověku dravcem? Absence nepodmíněné lásky a bezcitní vztahoví upíři. Strach, který ovládá. Naděje.

Blog 5 ... Pochopte svého drákulu ... Kde se v člověku bere nutkavá potřeba být ve vztahu k jinému člověku dravcem? Absence nepodmíněné lásky a bezcitní vztahoví upíři. Strach, který ovládá. Naděje.

19. 2. 2019

3 min

Obrázek epizody Blog 4 ... Jste ve formě, ale ne v té vaší ... Rozporuplné pocity při setkání s psychickým manipulátorem. Proč v jeho v přítomnosti přestává být jeho oběť sama sebou? Odsávání energie.

Blog 4 ... Jste ve formě, ale ne v té vaší ... Rozporuplné pocity při setkání s psychickým manipulátorem. Proč v jeho v přítomnosti přestává být jeho oběť sama sebou? Odsávání energie.

10. 2. 2019

2 min

Obrázek epizody Blog 3 ... Záchrana z opuštěného ostrova ... Proč je obtížné, i když ne nemožné, uniknout ze sevření psychického manipulátora? Co hrozí, když se to nepodaří? Co je prvním krokem k osvobození?

Blog 3 ... Záchrana z opuštěného ostrova ... Proč je obtížné, i když ne nemožné, uniknout ze sevření psychického manipulátora? Co hrozí, když se to nepodaří? Co je prvním krokem k osvobození?

6. 2. 2019

3 min

Obrázek epizody Blog 2 ... Co ty šelmy prozrazuje? ... Příklad masek, za něž se skrývají. Obrazné nebo doslovné vězení? Návod, jak rozpoznat přítomnost psychického manipulátora.

Blog 2 ... Co ty šelmy prozrazuje? ... Příklad masek, za něž se skrývají. Obrazné nebo doslovné vězení? Návod, jak rozpoznat přítomnost psychického manipulátora.

25. 1. 2019

3 min

Obrázek epizody Blog 1 ... Dravci kolem nás a v nás ... Jedna schopnost, v níž vynikají. Třešnička na jejich nechutném dortu. Jak se "množí" psychičtí manipulátoři? Náš psycho-imunitní systém.

Blog 1 ... Dravci kolem nás a v nás ... Jedna schopnost, v níž vynikají. Třešnička na jejich nechutném dortu. Jak se "množí" psychičtí manipulátoři? Náš psycho-imunitní systém.

14. 1. 2019

4 min