Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu My děti ze stanice 2020

Podcast My děti ze stanice 2020

106 epizod

9 odběratelů

Vážení návštěvníci, vítejte v mé zoo. Pavilon A za malou chvíli představí novinky ze světa kultury a umění. Pozor, ve stanu už má angažmá opět jiný host! Jmenuji se Jan Bican a čeká nás velká jízda a hodně počmáraných témat, tak pojďme na to! Kontaktovat mě můžete na po
Obrázek epizody Angažmá Naomi Adachi: V kalhotkách na střeše Puppu, Japonsko a deprese, 12/10

Angažmá Naomi Adachi: V kalhotkách na střeše Puppu, Japonsko a deprese, 12/10

3. 8. 2023

42 min

Obrázek epizody Angažmá Alžběta Oudesová: Nejíme jen trávu, vegan byl i Ježíš

Angažmá Alžběta Oudesová: Nejíme jen trávu, vegan byl i Ježíš

19. 5. 2023

29 min

Obrázek epizody Angažmá Marsell Bendig: Český lev, ghetto i romská zábava

Angažmá Marsell Bendig: Český lev, ghetto i romská zábava

9. 3. 2023

21 min

Obrázek epizody Angažmá Gabriela Heclová 🎙Od vlastní hudby a produkce až po hraní v nekonečným seriálu

Angažmá Gabriela Heclová 🎙Od vlastní hudby a produkce až po hraní v nekonečným seriálu

7. 9. 2020

1 hod 15 min

Obrázek epizody Vítej ve stanici 2020

Vítej ve stanici 2020

8. 7. 2020

2 min

Obrázek epizody Angažmá Dominika Reslerová: V Káhiře mě hlídala FBI

Angažmá Dominika Reslerová: V Káhiře mě hlídala FBI

9. 9. 2022

38 min

Obrázek epizody Angažmá Sebastian Šikl: Na Lánech jsem slavil narozeniny, deníku Blesk se starám o TikTok

Angažmá Sebastian Šikl: Na Lánech jsem slavil narozeniny, deníku Blesk se starám o TikTok

3. 5. 2023

37 min

Obrázek epizody Angažmá Anežka Chudlíková: 10. října plánuji comeback

Angažmá Anežka Chudlíková: 10. října plánuji comeback

10. 8. 2022

42 min

Obrázek epizody Angažmá Marie Tomanová: Na billboardech od Brooklynu po L. A., zakázky pro Gucci i Instagram byly sen, vnímám velkou propast mezi komercí a uměním

Angažmá Marie Tomanová: Na billboardech od Brooklynu po L. A., zakázky pro Gucci i Instagram byly sen, vnímám velkou propast mezi komercí a uměním

24. 11. 2023

32 min

Obrázek epizody Angažmá Vesna: Eurovize 2023, strach pozveme na stage, Ukrajina je naše sestra

Angažmá Vesna: Eurovize 2023, strach pozveme na stage, Ukrajina je naše sestra

15. 3. 2023

37 min

Obrázek epizody My děti talk live: Karolína Wernerová

My děti talk live: Karolína Wernerová

28. 2. 2023

19 min

Obrázek epizody My děti talk živě #2 🎙 Laura Limbourg, Lenny Lenert a Alexandra Sedláčková

My děti talk živě #2 🎙 Laura Limbourg, Lenny Lenert a Alexandra Sedláčková

31. 3. 2022

44 min

Obrázek epizody Angažmá Kristýna Poliček 🎙Jak uspořádat handpoke festival a managovat štěstí celé firmě?

Angažmá Kristýna Poliček 🎙Jak uspořádat handpoke festival a managovat štěstí celé firmě?

13. 7. 2020

36 min

Obrázek epizody Angažmá Lucie Králíková🎙Do svých obrazů dávám kupu své energie, nahotu i králíky

Angažmá Lucie Králíková🎙Do svých obrazů dávám kupu své energie, nahotu i králíky

2. 12. 2020

53 min

Obrázek epizody Angažmá Kristína Nemčková🎙 Americké školství je jak z Muzikálu ze střední

Angažmá Kristína Nemčková🎙 Americké školství je jak z Muzikálu ze střední

9. 2. 2021

1 hod 7 min

Obrázek epizody Angažmá Šimon Snopek🎙 Přes Colu, Gruzii, Refresheru až po vlastní aplikaci

Angažmá Šimon Snopek🎙 Přes Colu, Gruzii, Refresheru až po vlastní aplikaci

26. 7. 2021

49 min

Obrázek epizody Angažmá Žofie Dařbujánová: Klipy za 400k děláme s MYDY hlavně pro sebe, o tvorbě pochybujeme všichni, Eurovize, burleska, koncerty v Soulu, Glastonbury a turné po USA

Angažmá Žofie Dařbujánová: Klipy za 400k děláme s MYDY hlavně pro sebe, o tvorbě pochybujeme všichni, Eurovize, burleska, koncerty v Soulu, Glastonbury a turné po USA

25. 3. 2024

24 min

Obrázek epizody Angažmá Anna J. Slováčková: Osudová, v Lucerně se rozhodne jestli budu s hudbou pokračovat

Angažmá Anna J. Slováčková: Osudová, v Lucerně se rozhodne jestli budu s hudbou pokračovat

2. 10. 2023

37 min

Obrázek epizody Angažmá Denis Šafařík: Vystřihl jsem se z vlastního filmu

Angažmá Denis Šafařík: Vystřihl jsem se z vlastního filmu

26. 6. 2023

24 min

Obrázek epizody Angažmá live: Albert Černý a Bára Podzimková, Lavrs market 2023

Angažmá live: Albert Černý a Bára Podzimková, Lavrs market 2023

24. 5. 2023

52 min

Obrázek epizody Angažmá Thom Artway: Minulý týden jsme hráli ve Washingtonu

Angažmá Thom Artway: Minulý týden jsme hráli ve Washingtonu

11. 11. 2022

47 min

Obrázek epizody Angažmá Lukáš “Zachy” Zachara: Udělal jsem si to hezký, šrámy na duši teď nevnímám, ve fotce jsem se našel už dávno

Angažmá Lukáš “Zachy” Zachara: Udělal jsem si to hezký, šrámy na duši teď nevnímám, ve fotce jsem se našel už dávno

21. 10. 2022

49 min

Obrázek epizody Sziget talks: Anna Marie Puric

Sziget talks: Anna Marie Puric

17. 8. 2022

21 min

Obrázek epizody Angažmá Alexandra Sedláčková🎙 Do Prostřena bych se klidně přihlásila

Angažmá Alexandra Sedláčková🎙 Do Prostřena bych se klidně přihlásila

2. 2. 2021

46 min

Obrázek epizody Angažmá Nikita Jankovičová: Konec šéfky Refresheru, vedení Generace Z, Love Is On The Air, královská rodina a anální sex

Angažmá Nikita Jankovičová: Konec šéfky Refresheru, vedení Generace Z, Love Is On The Air, královská rodina a anální sex

15. 1. 2024

49 min