Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Angažmá Petr Havránek🎙 Světová tour Dolce & Gabbana byla velká škola

My děti ze stanice 2020

Elite Bloggers Podcasts

Společnost

Angažmá Petr Havránek🎙 Světová tour Dolce & Gabbana byla velká škola

Obrázek epizody Angažmá Petr Havránek🎙 Světová tour Dolce & Gabbana byla velká škola

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

34 min

O epizodě podcastu

Dolce & Gabbana, Gucci nebo Adidas. Co tyto 3 brandy a Petra spojuje? Jedno velký molo, plno fuck-upů i zážitků z cest kolem světa. Zná i z druhou stranu scény, kde se objevuje jako režisér, například pro videoklip k Lie To Me Mikolase Josefa, kampaň v boji proti dezinformacím Aničky Šulcové nebo mini-filmu k premiéře kolekce Vandy Jandy. Let's gooo!


Dolce & Gabbana, Gucci nebo Adidas. Co tyto 3 brandy a Petra spojuje? Jedno velký molo, plno fuck-upů i zážitků z cest kolem světa. Zná i druhou stranu scény, kde se objevuje jako režisér, například pro videoklip k Lie To Me Mikolase Josefa, kampaň v boji proti dezinformacím Aničky Šulcové nebo mini-filmu k premiéře kolekce Vandy Jandy. Let's gooo!

díky za poslech! epizoda téhle zoo je u konce a než nahraju další, tak mou tvorbu můžeš sledovat třeba nainstagramu @jan_bican
nebo stránkáchjanbican.cz, kde si ji můžeš i koupit:) tschüss, honza

Popis podcastu

Vážení návštěvníci, vítejte v mé zoo. Pavilon A za malou chvíli představí novinky ze světa kultury a umění. Pozor, ve stanu už má angažmá opět jiný host! Jmenuji se Jan Bican a čeká nás velká jízda a hodně počmáraných témat, tak pojďme na to! Kontaktovat mě můžete na podcast@elitebloggers.cz. PS: Volňásky nemáme, barter nevedeme.