Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #283: Switch Bzzzt

Poslechněte si podcast

7. 9. 2024

56 min

O epizodě podcastu

Host: Lukáš Macura | Ve čtvrtek 19. září vychází na Switchi Bzzzt. Tahle hra byla pro handheld Nintenda jako stvořená, tak si jí tam nezapomeňte koupit, a to i v případě, že už máte precision plošinovku dohranou na Steamu. Já si popovídal s Lukášem Macurou, který Karlovi Matějkovi pomáhal právě s portováním hry na Switch. Probrali jsme všechny úskalí portace i jeho zkušenosti s Nintendem. Lukáš byl ale propagovat hru přímo v Japonsku na tamním indie festivalu, a to bylo téma druhé části našeho rozhovoru. V bonusech jsme pak probrali jeho zážitky z Japonska. Celá verze epizody (o cca 20 minut delší) je dostupná spolu s dalšími výhodami na Gazetisto (https://modrak.gazetis.to/) nebo HeroHero (https://herohero.co/modrak). Partnerem podcastu je studio Ashborne Games. Dotazy a reakce posílejte na podcast@modrak.cz. Zkratky: Bzzzt na Switch (11:15) BitSummit (38:05) Nohejbal (53:25) Bonusová část (55:46) Show notes: Bzzzt na webu Nintenda BitSummit (oficiální stránky) Bzzzt na BitSummitu (stránky hry) Lukášův Twitter (jsou tam fotky z výstavy včetně šroubku v kufru) Cinemax (oficiální web) Nohejbalová akce Press vs Devs Discord a Facebook

Host: Lukáš Macura | Ve čtvrtek 19. září vychází na Switchi Bzzzt. Tahle hra byla pro handheld Nintenda jako stvořená, tak si jí tam nezapomeňte koupit, a to i v případě, že už máte precision plošinovku dohranou na Steamu. Já si popovídal s Lukášem Macurou, který Karlovi Matějkovi pomáhal právě s portováním hry na Switch. Probrali jsme všechny úskalí portace i jeho zkušenosti s Nintendem. Lukáš byl ale propagovat hru přímo v Japonsku na tamním indie festivalu, a to bylo téma druhé části našeho rozhovoru. V bonusech jsme pak probrali jeho zážitky z Japonska.

Celá verze epizody (o cca 20 minut delší) je dostupná spolu s dalšími výhodami na Gazetisto ( https://modrak.gazetis.to/ ) nebo HeroHero ( https://herohero.co/modrak ). Partnerem podcastu je studio Ashborne Games. Dotazy a reakce posílejte na podcast@modrak.cz. Zkratky: Bzzzt na Switch (11:15) BitSummit (38:05) Nohejbal (53:25) Bonusová část (55:46) Show notes: Bzzzt na webu Nintenda BitSummit (oficiální stránky) Bzzzt na BitSummitu (stránky hry) Lukášův Twitter (jsou tam fotky z výstavy včetně šroubku v kufru ) Cinemax (oficiální web) Nohejbalová akce Press vs Devs Discord a Facebook

Popis podcastu

Podcast Jana Modráka o světě počítačových her. O aktuálních tématech i hrách s hosty, kteří mají co říct.