Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mezi kuželkami s Jiřím Kotábem

Mezi kuželkami s Petrem Haisem

Petr Hais

Sport

Mezi kuželkami s Jiřím Kotábem

Obrázek epizody Mezi kuželkami s Jiřím Kotábem

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

28 min

Jiří Kotáb je provozním jedné z pražských heren. V dalším dílu podcastu mluvil právě o práci člověka, který má na starosti chod bowlingové herny, promluvil covidových letech a také zmínil, proč sám na bowling koukat nemůže.

Popis podcastu

Bowlingový podcast Mezi kuželkami není jen o rozhovorech s hráči a trenéry. Jedná se také o možnost nakouknout na bowling jako na sport a podívat se na něj i z druhé strany. S jednotlivými hosty také často rozebíráme konkrétní stránky sportovního bowlingu a snažíme se je přiblížit rekreačním hráčům. Na své by si tak měli přijít i ti, kteří patří mezi skupinu lidí, která bowling zkusila pouze párkrát v životě či hraje pouze pro zábavu. V roce 2022 se můžete těšit na zvýšenou frekvenci dílů, mnoho hostů i díly, kde budeme vysvětlovat jednotlivé aspekty sportovního bowlingu. Zároveň bude otevřena možnost zaslat vlastní otázku do vybraných dílů. Sledujte tento podcast, který je jediným svého druhu v České republice!