Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Jak pečovat o zraněné vnitřní dítě pomocí sebelaskavosti

Marek Vich - Mindful Podcast

Marek Vich

Osobní rozvoj

Jak pečovat o zraněné vnitřní dítě pomocí sebelaskavosti

Obrázek epizody Jak pečovat o zraněné vnitřní dítě pomocí sebelaskavosti
Play

Poslechněte si podcast

24. 11. 2021

1 hod 13 min

Schopnost pečovat křehkou část sebe, které se říká vnitřní dítě je jedním z klíčů k většímu bezpečí, stabilitě i klidu v našem životě. Velmi nám v tom můžete pomoci právě sebelaskavost. Více v tomto podcastu :)

Na tento podcast navazuje další díl s meditací sebelaskavosti (epizoda 28). 

Jako lektor mindfulness, terapeut i vědec Vám přináším prověřené přístupy založené na mindfulness, sebe-laskavosti, emoční inteligenci a time managementu. Naučím Vás zvládat stres a nejistotu, cítit více síly a motivace do každého dne, lépe fungovat v mezilidských vztazích a zlepšit své psychické i fyzické zdraví.

Pokud se vám mé podcasty líbí, můžete je finančně podpořit prostřednictvím mých webových stránek nebo PayPalu. Moc děkuji.

Můžete mne také sledovat na YouTube, Instagramu, Soundcloudu nebo LinkedINu

Support the show (https://paypal.me/marekvich)

Popis podcastu

Mindfulness, (sebe)laskavost, osobní rozvoj, terapie. Na mých podkastech se dozvíte jak lépe zvládat výzvy současného světa, jak podpořit své zdraví a jak nacházet skutečnou svobodu a radost.